Zakłady bukmacherskie w internecie to coraz bardziej popularna forma rozrywki. Rozrywka ta przy odrobinie szczęścia może przynieść duże profity. Gracze coraz częściej korzystają z darmowych typów dostarczanych przez innych graczy i inne serwisy zajmujące się tą tematyka. Coraz bardziej popularne są płatne typy za które trzeba zapłacić odpowiednie kwoty. Gracze nie muszą jednak opłacać ich sami. Istnieją tzw. zrzutki na typy sportowe, gdzie większa liczba osób organizuje się wspólnie by zdobyć najlepsze typy i skuteczniej obstawiać zakłady.

Miejscem, gdzie można to zrealizować jest portal zrzutkomania.pl. Serwis oferuje zrzutki na typy bukmacherskie najlepsze w sieci. Swoje źródła typów pozyskuje od najlepszych profesjonalnych graczy i serwisów zajmujących się typami na zakłady bukmacherskie.

Warunkiem zadowalających korzyści płynących z typów bukmacherskich pozyskiwanych z pewnych źródeł jest długotrwała współpraca. W tej branży nie można nikogo zapewnić o zyskach w krótkim czasie i przy niedużym nakładzie.