KSW 51 już w najbliższy weekend!

ksw 51

Fani zapewne będą szczęśliwi z informacji jaką dostarczyła organizacja ksw. Gala ksw 51 odbędzie się 9. Listopada w Zagrzebiu na Arena Zagreb. Federacja ksw po raz kolejny fascynuje doskonałą listą starć i reprezentantów jacy będą walczyć na kolejnej gali.

Rywalizacja wieczoru to ogromny pojedynek w wadze ciężkiej w jakim Pudzian zmierzy się z Erko Junem. Dla zawodnika z Bałkanów starcie z dawnym strongmanem będzie najsilniejszym dotychczasowym wyzwaniem w konfrontacjach ksw. Erko Jun wygrywał i pokonywał jak dotychczas Popka Monstera, Tomasza Oświecińskiego oraz Akopa Szostaka.

Dla byłego strongmana rywalizacja na ksw 51 to wielki powrót po 2 przegranych z rzędu ? z Karolem Bedorfem i Szymonem Kołeckim. Na gali konfrontacja sztuk walki 51 live będzie można jeszcze zobaczyć 8 pozostałych starć w tym także gigantyczny hit w którym Borys Mańkowski zawalczy z Vaso Bakoceviciem. Gala ksw 51 będzie transmitowana w usłudze a live stream online dostępna będzie na kanale ksw tv ppv w telewizji kablowej i satelitarnej ale również przez internet.

KSW 51 na żywo. Transmisja na żywo online i kanały online stream

Gale organizacji mma cechują się niesamowitym zainteresowaniem fanów mma, jacy zapełniają najogromniejsze hale i areny w Polsce jak również Europie. Mnóstwo użytkowników wybiera jednakże okazję oglądania gal federacji ksw na żywo online jak także w telewizji dzięki płatnym aplikacjom ppv ale też darmowym transmisjom z wybranych gal.

W dzisiejszych czasach, gdy ludzie niesłychanie chętnie korzystają z sieci internet i najróżniejszych systemów technicznych, niezmiernie popularne stają się transmisje live online. Kibice korzystający z internetu szczególnie regularnie szukają danych o tym gdzie śledzić mecze sportowe przez Sieć internet. Podobnie jest w przypadku gal ksw mma, które są wyjątkowo chętnie oglądanymi transmisjami stream online.

Federacja ksw w poprzednich latach przyzwyczaiła nas, iż wybrana gala jest darmowa i transmitowana na głównym kanale polsatu. Galę ksw 51 będziesz mógł śledzić w płatnym kanale live Ksw tv ppv udostępnianym w sieci internet za pośrednictwem portalu www, ale też w cyfrowym polsacie czy też niektórych telewizjach kablowych.

KSW 51 w pay-per-view czy za free? Gdzie będzie możliwość wykupić dostęp?

Oficjalna stacja KSW TV to od zawsze unikalne miejsce w którym legalnie i w najwyższej jakości HD będzie można śledzić live stream online ale też w telewizji z gali ksw 51. Transmisja w płatnej aplikacji pay-per-view będzie otwarta dla klientów z kraju ale też tych żyjących poza granicami kraju. Dlatego także osoby poszukujące informacji o tym czy udostępniona będzie transmisja stream z gali ksw za darmo, podkreślamy iż najbliższa gala federacji nie będzie transmitowana za free.

Żeby kupić usługę do ksw online stream należy przejść na witrynę ksw tv a także otworzyć konto. W kolejnym kroku należy dobrać formę płatności jak również walutę (oprócz zł dostępne są także dolary USD, euro EUR i funty GBP). Po poprawnym otwarciu konta i zakupieniu zamówienia, osoba po krótkiej chwili uzyska możliwosć oglądania i dostęp do najbliższej gali ksw przekazywanej przez ksw tv. Oprócz transmisji online osoba może w trakcie oglądania przewijać transmisję gali a także włączać pauzę, dlatego nie straci chociażby sekundy z całego ksw. Dodatkowo wykupując dostęp ppv do transmisji, przez następne 72 godziny po skończeniu hitowej gali użytkownik może odtworzyć pełną transmisję na żywo.

Zobacz również: karta walk poprzedniej gali KSW 50

Karta walk gali KSW 51

Jak już wspomnieliśmy na gali organizacji ksw 51 oglądać będziemy aż 9 konfrontacji w mma w których kilka zapowiada się ogromnie interesująco z uwagi na to, że konfrontować się będą najwięksi wojownicy należący do ksw. Na gali ksw 51 na żywo będzie można śledzić pojedynki z udziałem takich wojowników jak Pudzian, Mańkowski czy Erko Jun a w części z przewidzianych walk stawką będzie pas czempiona. Poniżej przedstawiamy pełną aktualną kartę rywalizacji zaplanowanych na gali ksw 51: Pudzianowski ? Jun, Mańkowski ? Bakocević, Racić ? Stasiak, Pejić ? Torres, Ilic ? Kęsik, Delija ? Stojnić, Erslan ? Rodriguez, Szymański ? Janicić, Kaszubowski ? Rakas, Przybysz ? Krusić.