KSW 50: znamy pełną kartę walk

Przed nami czwarta tegoroczna gala ksw, która odbędzie się 14. września na wembley arena na arenie Wembley. Wielbiciele ksw z pewnością będą nadzwyczaj zadowoleni z listy walk w ksw, jakie planowane są na następną galę bowiem po raz kolejny będziesz mógł obejrzeć najlepszych wojowników.

W walce wieczoru Phil de Fries stoczy rywalizację z Damianem Grabowskim o mistrzowski pas ksw. Razem na ksw obejrzymy aż 4 starcia o pasy mistrza. Pasów bronić będą Tomasz Narkun i Roberto Soldić. Również o pas czempiona w kategorii lekkiej stoczy pojedynek Norman Parke z Marianem Ziółkowskim. Razem na gali ksw zaplanowanych zostało 9 pojedynków.

KSW 50 stream w tv i online

Ksw przyzwyczaiło już, iż najpopularniejsze wydarzenia, które tworzy udostępnia jedynie w płatnej usłudze usługi ksw ppv tv. Transmisja KSW 50 stream jeszcze dostępna będzie w usłudze ppv – stream gali mma w internecie kosztować będzie 40 zł.

Galę KSW 50 możliwe będzie też oglądać w telewizji kablowej i satelitarnej, wykupując usługę transmisji u swojego usługowdawcy np. tv kablowa, telewizja satelitarna. Cena jest zależna od operatora, jednakże jest ona przeważnie przybliżona do kwoty, za którą wolno otrzymać dostęp do transmisji live internetowej.

Jak już nadmieniliśmy, transmisja przez internet gali KSW 50 widoczna będzie po wykupieniu usługi ksw tv ppv udstępnionej na stronie internetowej usługi ksw online. By wykupić, nie trzeba mieć podpisanej transakcji z żadną telewizją czy platformą tv. Wystarczy wejść na wirtynę ksw ppv, wybrać rodzaj płatności i zrealizować kupna.

KSW 50 ? w jaki sposób kupić KSW PPV?

Proces zyskania dostępu do transmisji na żywo ksw tv jest szczególnie łatwy. Na wstęp należy wejść na witrynę ksw tv i zarejestrować konto ? aktywując je przez adres e-mail lub zapisując się własnym kontem z portalu Facebook. Utworzenie i rejestracja konta jest absolutnie darmowa.

Po utworzeniu konta należy przejść do płatności i dobrać idealną formę ? przelew ekspresowy lub kartę kredytową. Po zakupie można rozpocząć oglądanie ? live a ponadto korzystając z przewijania wracać do najatrakcyjniejszych momentów transmisji widowiska. Co więcej po zakończeniu gali przez kolejne 72 godziny można oglądać pełną transmisję live.

Transmisja w internecie usługi ksw tv ppv przystosowana jest do popularnych przeglądarek www i udostępniona jest na ekranach laptopów ale również urządzeń mobilnych. Niestety na owy czas organizacja nie udziela aplikacji, jaka prezentowałaby transmisję na żywo online, stąd też jedynym sposobem jest obserwowanie przez przeglądatkę internetową.

KSW 50 ? kto będzie walczyć na gali KSW 50?

Jak już wspomnieliśmy na sympatyków sztuk walki czekają aż 4 pojedynki o pasy mistrzów co na pewno przełoży się na hitowe widowisko. Łącznie na gali w londynie zostało przewidzianych 9 walk a aktualna lista składa się z następujących starć:

Sprawdź również kto wystąpi na kolejnej gali KSW 51: https://www.bukmacherzy.waw.pl/2019/11/ksw-51-juz-w-najblizszy-weekend/

Karta walk gali KSW 50
Philip de Fries – Luis Henrique
Tomasz Narkun – Przemysław Mysiala
Roberto Soldić – Patrik Kincl
Norman Parke – Marcin Wrzosek
Damian Janikowski – Tony Giles
Antoni Chmielewski – Jason Radcliffe
Dricus du Plessis – Joilton Santos
Aleksandra Rola – Cathrine Costigan