Zakłady bukmacherskie – jak grać?

Zakłady sprotowe online to rodzaj typów w których należy założyć efekt zdarzenia wyznaczanego przez gracza z propozycji firmy bukmacherskiej. Na pewno każdy nowy gracz zastanawia się jakie występują gatunki kuponów a także czy istnieje możliwość na pojedynczym kuponie wnosić wiele różnych zakładów? W poniższym tekście wytłumaczymy jakie są typy kuponów dostępne do obstawienia w zakładach sportowych.

Zakłady bukmacherskie – pojedyncze

Określane są jako najnaturalniejszy ale też najbezpieczniejszy rodzaj obstawienia zakładów bukmacherskich. W takim przypadku typuje się zaledwie jeden typ na pewne wydarzenie sportowe. Jeżeli zakład okaże się zwycięski, klient dostaje kapitał Z takiej formy kuponu powszechnie korzystają wytrawni klienci bukmacherów, którzy niebywale dobrze rozumieją konkretną dyscyplinę sportową i ligę, dzięki czemu podejmują wyższe ryzyko typując większe pieniądze na pojedynczy typ.

Zakłady sportowe – akumulacyjne

Jest to wyjątkowy sposób zakładów jaki polega na typowaniu kilku typów z rozmaitych wydarzeń sportowych na tym samym kuponie. W przypadku takiego kuponu zwykle spodziewana nagroda jest duża, ponieważ kursy z wszelkich mnożone są poprzez siebie. Natomiast suma kuponu nie jest za wysoka, ponieważ nawet przy małej kwocie, osiągalna wygrana jest zwyczajnie niebywale duża. Ten gatunek kuponów jest szczególnie powszechny pośród początkujących typerów, jacy nie mają zbyt dużo środków na typowanie meczów i stawiają minimalne wielkości na wiele zdarzeń, dzięki czemu spodziewana jest wielka wygrana. Prawdopodobieństwo wygranej jest natomiast szalenie małe, zatem tego wariantu kupony wyjątkowo rzadko przynoszą zysk.

Zakłady wielokrotne (kombinacyjne)

Zakłady te wyróżniają się tym, iż na jedno zdarzenie istnieje możliwość zawrzeć wiele rozmaitych typów na jednym kuponie np. zakład 1 i zakład X. Wtedy typuje się dwa kupony akumulacyjne, z rozmaitymi typami na te same mecze dzięki czemu prawdopodobieństwo zwycięstwa z owych kuponów wzrasta.

1. Kombinacja:
Urugwaj ? Polska 2 kurs 2.10
Portugalia ? Szwajcaria1 kurs 2.15
Francja ? Włochy 2 kurs 1.90
Łączny kurs = 2.10 x 2,15 x 1,90 = 8.58

2. Kombinacja:
Urugwaj ? Polska X kurs 2.10
Portugalia – Szwajcaria 1 kurs 1.90
Francja – Włochy 2 kurs 3.20
Łączny kurs = 2,10 x 1,90 x 3.20 = 12,77

Sprawdź ofertę Fortuna i typuj legalnie zakłady bukmacherskie w jednej z najlepszych firm bukmacherskich działających na Polskim rynku online > https://meczelive.tv/bukmacher/fortuna