Gdzie warto obstawiać mecze?

Ustawa hazardowa budząca mnóstwo kontrowersji weszła w życie. Komisja Europejska umorzyła postępowanie w sprawie zapisów ustawy. Określa to, że regulacja jest w pełni zgodna z prawem polskim i unijnym.

W myśl ustawy, wszystkie podmioty oferujące stawianie zakładów bukmacherskich wzajemnych zmuszony jest do posiadania licencji Ministerstwa Finansów. Typowanie u nielegalnych bukmacherów, wiąże się z czynnościami karnymi.

Legalne podmioty czyli kto?

Na krajowym rynku od dużej ilości lat istnieje kilka głównych form zawierania zakładów. Przeważnie, są to zatem bukmacherzy stacjonarni, którzy wykonują również działalność za pośrednictwem Do listy legalnych firm bukmacherskich, zalicza się: Fortunę, STS (Star-Typ Sport), ForBET zakłady bukmacherskie, Totolotka, eToto, Milenium, LV BET, Totalbet i Superbet (licencja zdobyta w ostatnim roku).

Wiele zakładów bukmacherskich przedstawia chęć do wejścia na polski rynek bukmacherski. Dość często podkreśla się o zainteresowaniu takich podmiotów bukmacherskich jak Expekt, bwin ale również BetClic. Niestety, jednakże większość rozmów powiązanych z potwierdzeniem licencji, zostaje szybko zbanowane. Dlatego także bardzo ciężko stwierdzić na jakim etapie znajdują się dążenia oraz jakie nadzieje na dogodne rozważenie sprawy posiadają te podmioty.

Dlaczego rozgraniczono bukmacherów online?

Firmy oferujące zakłady sportowe w Polsce, muszą przekazywać podatek. To naturalna kolej rzeczy, do której jednak nie odnosiły się zagraniczne internetowe podmioty. Z tegoż tytułu, czerpały dochody (mniejsze koszty, większa liczba klientów). Uczciwość rynku bukmacherów naprawia w określonym stopniu tzw. ustawa hazardowa 2017.

Każdy podmiot oferujący zakłady wzajemne, musi regularnie rozliczać się z podatków. Wszyscy są według ustawy równi, dlatego też wyrównują się również szanse zarobku poszczególnych podmiotów. Przedtem, wyjątkowo często widziano sytuację, w której zagraniczne zakłady (mające siedzibę na Malcie czy też Gibraltarze), czerpały z przyjaznego tam prawa. Z tego tytułu, przekazywano również wyraźniej korzystne kursy (niższa marża), co ściągało skutecznie typerów.

Chociaż ustawa nie jest wspaniała, trzeba przyznać, iż rozgranicza kwestie jurydyczne, do niedawna pozostające niejasnymi. W niedalekiej przyszłości projekt ten powinien zostać nowelizowany, każdy bukmacher przebywający na terytorium Polski, ma obowiązek przestrzegać obecnie przyjętej regulacji hazardowej. Zapoznaj się z najlepszymi bonusami bukmacherskimi i promocjami na kody do bukmacherów. Więcej informacji na stronie internetowej naszego partnera > https://www.meczenazywo.pl/bonusy-bukmacherskie