Rodzaje zakładów bukmacherskich online buk1x2

Zakłady sportowe to gatunek typów w których należy przewidzieć skutek zdarzenia wybieranego przez gracza z kolekcji firmy bukmacherskiej. Z pewnością każda nowa osoba zastanawia się jakie istnieją formy kuponów oraz czy możliwe jest na jednorazowym kuponie mieć wiele różnych zakładów? W niniejszym artykule wyjaśnimy jakie są formy kuponów dostępne do gry w zakładach online.

Zakłady pojedyncze

Określane są jako najoczywistszy a także najbezpieczniejszy sposób obstawienia zakładów W takim przypadku obstawia się zaledwie 1 typ na pojedyncze zdarzenie sportowe. Jeżeli kupon okaże się zwycięski, klient uzyskuje pieniądze. Z takiego rodzaju kuponu systematycznie korzystają profesjonalni typerzy, jacy wyjątkowo dobrze rozumieją pewną dziedzinę sportową czy też ligę, dzięki czemu podejmują większe ryzyko typując wyższe pieniądze na indywidualny zakład.

Przeczytaj też: U jakich bukmacherów online typować mecze?

Zakłady akumulacyjne

To dość specyficzny typ zakładów który polega na obstawianiu kilku zakładów z innych meczów na pojedynczym kuponie. Na przykładzie takiego kuponu najczęściej możliwa nagroda jest wysoka, ponieważ kursy z wszelkich mnożone są poprzez siebie. Natomiast wartość kuponu nie jest za wysoka, bowiem nawet przy małej kwocie, ewentualna wygrana jest zazwyczaj niesłychanie duża. Ów model kuponów jest niebywale rozpowszechniony pośród początkujących typerów, jacy nie posiadają zbyt wiele środków pieniężnych na typowanie i stawiają małe wielkości na sporo zdarzeń, dzięki czemu możliwa jest duża wygrana. Prawdopodobieństwo wygrania zakładu jest natomiast wyjątkowo małe, dlatego tego gatunku kupony wyjątkowo rzadko zapewniają dochód.

Zakłady wielokrotne (kombinacyjne)

Zakłady te charakteryzują się owym, iż na jedno spotkanie można zawrzeć kilka rozmaitych typów na tym samym kuponie np. zakład 1 i typ X. Wtenczas typuje się dwa kupony akumulacyjne, z rozmaitymi zakładami na takie same spotkania dzięki czemu prawdopodobieństwo wygrania zakładu z takich kuponów jest duże
1. Kombinacja:
Urugwaj ? Polska 2 kurs 2.10
Portugalia ? Szwajcaria1 kurs 2.15
Francja ? Włochy 2 kurs 1.90
Łączny kurs = 2.10 x 2,15 x 1,90 = 8.58
2. Kombinacja:
Urugwaj ? Polska X kurs 2.10
Portugalia – Szwajcaria 1 kurs 1.90
Francja – Włochy 2 kurs 3.20
Łączny kurs = 2,10 x 1,90 x 3.20 = 12,77

Przeczytaj również recenzję, opis, ofertę Totolotka – jednego z legalnych bukmacherów który oferuje doskonały bonus na start i ofertę powitalną > https://bukmacherskie1x2.pl/legalni-bukmacherzy/totolotek/