Nałóg a bukmacherzy

Nie ulega wątpliwości, że obstawianie zakładów bukmacherskich to hazard. Wobec czego osoby mające do niego słabość, powinny zdecydowanie od nich stronić. A jak poznać, że jest się hazardzista? Jeśli modlisz się, żeby wygrać, przeznaczasz pieniądze na jedzenie na grę, mówisz ?muszę się odegrać?, oszukujesz sam siebie, że to tylko zabawa, gra daje ci poczucie bezpieczeństwa, bez niej nie masz spokoju, to z pewnością jesteś uzależniony. Wystarczy, że tylko jedno z powyższych określeń pasuje do ciebie, i tak masz poważny problem.

Bukmacherstwo wciąga, to niewątpliwe. Tym bardziej jeśli z początku, z tak zwanym szczęściem początkującego uda się wygrać kilkadziesiąt czy kilkaset złotych. Wbrew pozorom i wygrana i przegrana napędzają równomiernie. Wygrywasz, mówisz zagram jeszcze raz, znów wygram, wzbogacę się. Przegrasz? Aaa byłem blisko, zagram jeszcze raz, odegram się, tym razem na pewno się uda. Tak czy inaczej wchodzi się na niebezpieczną ścieżkę, ścieżkę, w która im bardziej się zagłębimy, tym bardziej będzie pochłaniać, Co zrobić żeby się nie wciągnąć? Trzeba wszystko planować.

Zobacz również: https://www.bukmacherzy.waw.pl/2010/06/nalog-a-bukmacherzy/

Począwszy od funduszy jakie przeznaczymy na grę (ważne by dobrać je tak, aby w przypadku porażki nie była ona dla nas dotkliwa), poprzez ilość kuponów i zdarzeń jakie gramy w miesiącu. Mając taki grafik łatwiej jest później nad sobą zapanować, jeśli i to nie pomoże należy natychmiast zaprzestać gry! Pomoc można znaleźć u specjalisty, nie ma się co bać, albo zrobi się to teraz, albo będzie za późno! Przez całą dobę mozesz sprawdzać najlepsze typy dnia oferowanych online.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *