Jak obstawiać?

Żeby wprost odpowiedzieć na to pytanie, należałoby przeczytać milion książek, poznać wszystkie systemy, i mieć wieloletnie doświadczenie, najlepiej nie tylko w graniu, ale i w wygrywaniu.

Można jednak powiedzieć o kilku sprawach, sprawach istotnych nie tylko dla początkujących, ale i doświadczonych graczach, którzy niekiedy w ferworze obstawiania, zapominają o nich. Zasada numer jeden, przede wszystkim spokój.

Bukmacherka to wbrew pozorom trudne zadanie. Oczywiście można pójść, skreślić losowe mecze oddać kupon i liczyć na szczęście, aczkolwiek w takim przypadku chyba lepiej wybrać dużego lotka, wygrane większe i zasady prostsze.

Aby zacząć obstawiać musimy być obeznani w tym, czym będziemy się zajmować. Każdy powinien znaleźć swoją niszę. Nie można powiedzieć np obstawiam gry zespołowe. Absolutnie nie, jest ich taka mnogość, że nie sposób być ze wszystkim na bieżąco.

Trzeba wybrać sobie jedną dyscyplinę, w niej jedną ligę, a najlepiej jeszcze tylko kilka drużyn. Dalej trzeba obserwować postępy wybranych przez nas, śledzić kartki i kontuzje, wszystkie okoliczności za i przeciw.

Częstym błędem jest, że ludzie graja na swoją lokalna drużynę. Podświadomie ?włącza się? nam wówczas pewnego rodzaju lokalny patriotyzm, i nie patrzymy już, że nasi ulubieni nie wygrali jeszcze w tym sezonie, a grają z liderem tabeli, tylko po prostu na nich gramy. Warto również zapoznać się z ruletka europejską i zacząć grę w kasynie!

Najlepiej więc wybrać sobie drużynę neutralną. Nie można również poddawać się chwilowym emocjom typu ?odegram się?. Co tydzień ustawiamy sobie plan, na co gramy, kiedy i za ile, a potem konsekwentnie go realizujemy. Chcesz poznać jakie kursy oferują bukmacherzy online? Sprawdź na stronie który bukmacher jest najlepszy.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *