Duże wygrane za obstawianie

Obstawiając zakłady bukmacherskie można dorobić się naprawdę przyzwoitych sum. Przykładowo w ostatnim czasie, w mało w zasadzie popularnych STSach (większości korzysta przecież z usług internetowych bukmacherów, odstawiając naziemne do lamusa) padła konkretna sumka- ponad 15 tysięcy złotych.

Wkład w kupon wynosił zaledwie 6 złotych. Ale takie stawki bardzo ciężko zgarnąć. Z reguły ludzie zadowalają się wygranymi rzędu kilkudziesięciu złotych, bywa że szczytem euforii jest kilka stów. Takie kwoty wygrać na pewno łatwiej, wystarczy obstawić kilka pewniaków za parę złotych. Nowocześni bukmacherzy oprócz zwykłych zakładów bukmacherskich oferują też sport na żywo online, dzięki czemu można typować i oglądać mecz jednocześnie na ekranie komputera!

Do osiągnięcia rezultatów takich, jak ten wspomniany wyżej trzeba już z reguły zagrać maksymalną ilość zdarzeń, co w przypadku polskich naziemnych bukmacherów (jak i w przypadku szczęśliwego zwycięzcy) wynosi 14.

To dużo trafić 14 meczy, szczególnie, gdy gra się dużo remisów, a tak tez zagrał zdobywca tych 15 tysięcy. W jaki sposób tworzy się takie potencjalne wysokie wygrane?

Osiąga się je mnożąc przez siebie wszystkie kursy, a następnie jeszcze przez stawkę, za jaką się gra. W przypadku polskich naziemnych bukmacherów od powyższej kwoty trzeba jeszcze odjąć podatek w wysokości 10%, czyli pomnożyć przez 0,9. Przy graniu dużej ilości spotkań można więc osiągnąć naprawdę imponujące kwoty. Przykładowo gramy 14 spotkań, o średnim kursie 1,8 zł. 1,8*1,8….. i tak 10 razy, daje nam 3748 zł. Razy stawka, przykładowo 10 zł, i potencjalna wygrana to 37 tysięcy!

Jeśli nie masz jeszcze konta u bukmachera online, kliknij teraz na link i przejdź do rankingu firm bukmacherskich online.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *