Co to są bukmacherzy?

Bukmacherzy to ludzie i instytucje specjalizujący się w układaniu i zawieraniu zakładów pieniężnych, na między innymi zdarzenia losowe i wydarzenia sportowe. Specjalnie wyszkoleni ludzie na podstawie obserwacji podmiotów (takich jak drużyna, czy zawodnik) i rachunku prawdopodobieństwa układają zdarzenia, o które potem klienci mogą się ?zakładać?.

Na każde zdarzenie układana jest indywidualnie stawka, te z reguły oscylują wokół kilka, kilkunastu złotych, rzadziej, a wręcz rzadko kilkudziesięciu. Te ostatnie odnoszą się do mało prawdopodobnych zdarzeń, w dodatku długofalowych.

Bukmacherzy umożliwiają obstawianie przed zdarzeniem, a czasem też usługę tzw live betting, czyli zakłady na żywo, gdzie zdarzenia i kursy zmieniają się co kilka chwil, w zależności od tego jak przebiega akcja.

Bukmacherami nazywa się również samych graczy, tych którzy przychodzą i obstawiają, zostawiając w budżecie Skarbu Państwa potężne pieniądze liczone w dziesiątkach milionów złotych. Z jakiej racji? Ano, z takiej, że zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem tego typu gry obarczone są dziesięcioprocentowym podatkiem. Tyczy się to jednak tylko bukmacherów naziemnych, ich internetowe odpowiedniki są z tego nieprzyjemnego dla graczy obowiązku zwolnione. Nie czekaj – zobacz jak działają bukmacherzy w internecie.

Bukmacherzy zatem, to ludzie absolutnie potrzebni, nie dość, że dają możliwość poczucia dreszczyku emocji, to jeszcze szansę na wzbogacenie się zarówno nam, graczom, jak i państwu. Otwórz konto u bukmachera jeśli chcesz zacząć obstawiać przez Internet. Zobacz skróty meczów swoich ulubionych zespołów piłkarskich a także oglądaj przez internet mecze na żywo na swoim komputerze!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *