Co można obstawiać u bukmacherów?

Minęły już czasy, gdy idąc do punktu zakładów bukmacherskich mieliśmy do dyspozycji tylko kilka bardzo podstawowych dyscyplin, a w każdej z nich ledwie garść spotkań, tylko tych na szczycie albo na samym dole, tych o których jest głośno. Dzisiaj możemy grać nawet odległe ligi reprezentacji, o których słyszeliśmy gdzieś tam dawno temu na lekcjach geografii.

Obecnie mamy około 40 (mowa tu tylko o najpopularniejszych!) dyscyplin sportowych, z których znaczną większość można znaleźć interesujące spotkania. I to nie jak kiedyś jedno zdarzenie wygra/ przegra, zdecydowanie nie! Można grać wynik do połowy, ilość kartek, ich kolor, handicupy, czy też założyć się czy zawodnik xyz strzeli bramkę (w tej czy innej części meczu). Oferta jest imponująca szczególnie u dostawców internetowych. Mają oni nieograniczona przestrzeń, wobec czego przedstawiają mnogość zdarzeń (sprawdź aktualny ranking bukmacherów online i zobacz gdzie otrzymasz bonus powitalny do 200 PLN). Ale naziemni bukmacherzy wcale już nie odstają tak od swoich internetowych konkurentów jak kiedyś.

Przykładowo jeden z najpopularniejszych w Polsce bukmacherów Star-Typ Sport, znany lepiej jako STS cotygodniowo przygotowuje dla swoich klientów przeszło osiemset tysięcy zdarzeń!

Bukmacherzy, szczególnie ci zza granicy nie ograniczają się wyłącznie do sportu. Dziś, w XXI wieku obstawiać można zasadniczo wszystko. Wydarzenia polityczne zyskują coraz większą popularność. Kto wie, być może wkrótce doczekamy się tego, że na stałe wpiszą się w spisy polskich bukmacherów, uatrakcyjniając jeszcze bardziej już i tak przyzwoitą ofertę.

Oglądaj transmisje, spotkania, mecze live za darmo w internecie! Zobacz także promocje bukmacherskie jakie oferują najlepsze firmy i zacznij grę z dodatkowymi pieniędzmi!

Przeczytaj też: https://www.bukmacherzy.waw.pl/2010/06/polskie-prawo-a-bukmacherzy/

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *